داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

12

اسپورت: اتحادیه لالیگا شکایت اتلتیکومادرید را بررسی میکند

اسپورت: اتحادیه لالیگا شکایت اتلتیکومادرید را بررسی میکند
ما در شبکه های اجتماعی :
سرزو و بارتومئو
کد خبر : 91387  |   زمان ارسال : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸  |   نویسنده : مبین  |  
اتلتیکومادرید از بارسلونا شکایت کرده است

اختصاصی بارسانیوز- به گزارش اسپورت گریزمان هفته قبل به بارسلونا پیوست و با باشگاه قراردادی 5 ساله امضا کرد.

 

به نظر میرسد داستان انتقال گریزمان به بارسلونا تمامی ندارد. حال اتلتیکو شکایتش از بارسلونا را به اتحادیه لالیگا ارائه کرده و اتحادیه لالیگا هم این پرونده را بررسی خواهد کرد تا ببیند که بارسلونا خلافی مرتکب شده یا خیر.

 

همه چیز از انریکه سرزو شروع شد. او در مواقع مختلف به همگان اعلام کرد که بارسلونا در روند انتقال گریزمان دچار تخلف شده است. او معتقد بود که بارسلونا با گریزمان مدت ها قبل و بدون اطلاع اتلتیکو به توافق رسیده که این یک تخلف محسوب میشود. سرزو معتقد است که بارسلونا با گریزمان قبل از توافق فعلی قرارداد بسته بود.

 

البته جوزپ ماریو بارتومئو میگوید:

هیچ دلیلی نداشته قبل از 1 جولای با آنتوان توافق کرده باشیم. شکایت آن ها را درست نمیبینم اما مشکلی با کار هایشان ندارم و میتوانند از حق خود دفاع کنند. ما در آخر ماه می با آنتوان تماس ها را بر قرار کردیم.

 

بند 143 قوانین اتحادیه لالیگا میگوید:

هربازیکنی که میخواهد توسط باشگاهی جذب شود باید قبل از بستن قرارداد با باشگاه فعلی بازیکن ارتباط برقرار کنند و با هماهنگی آن باشگاه کارهای نقل و انتقالاتی را انجام بدهند. البته لازم به ذکر است که هر بازیکنی که شش ماه از قراردادش باقی مانده باشد میتواند بدون اطلاع باشگاه خود با باشگاه های دیگر مذاکره کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عجوبه
عجوبه (شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸)
۱۷ ۳
خوب همه ی شکایتا رو بررسی میکنن
چلسی بارسا
چلسی بارسا (شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸)
۱۶ ۱
یک بندهای خطرناکی که بارسا به آب داده
امیدوارم به ضررش نشه
م.بارسا
م.بارسا (شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸)
۱۰ ۰
عکس این پست رو میبینم همش با خودم میگم اینا قراره چه جوری دو بار تو فصل جدید کنار هم بشینن
برنالئو
برنالئو (شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸)
۱۱ ۱
وقتی قراره بند فسخ بپردازن فکر نمیکنم این قانون صدق کنه! در ضمن همه ی باشگاهها همین کارو میکنن حالا اینا برای ما شاخ شدن سروصدای بیخود میکنن
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
وقتی پای یه چیزی ضد بارسا باشه قطعا بررسی میشه طبیعیه توی فدراسیون سلطنتی اسپانیا که البته فدراسیون دست یوفامادریده؛ بارها شده مقامات یوفامادرید توی فدراسیون مشغول به کار شدن و تاثیرگذار هم بودن

همین دشمنیا باعث میشه ما نسبت به بارسا غیرت بیشتری پیدا کنیم...

# یوفامادرید، سرزمین خوک های سفید...
آنتی مادرید
آنتی مادرید (شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸)
۷ ۱
فکر نمی کنم شکایت اتلتیکو به جایی برسه ولی انریکه سرزو رئیس اتلتیکو خیلی گدا باری در آورد. چطور رودری با سیتی توافق کرد یا لوکاس هرناندز با بایرن مونیخ توافق کرد اون موقع فکر شکایت و قانونمند بازی نبود. چون میدونه بارسا پول داره میخواد از بارسا لاشخوری کنه.