داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

علت اصلی مصدومیت آرتور بلاخره مشخص شد !

علت اصلی مصدومیت آرتور بلاخره مشخص شد !
ما در شبکه های اجتماعی :
آرتور ملو
کد خبر : 96353  |   زمان ارسال : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
دلیل اصلی مصدومیت آرتور مشخص شد

اختصاصی بارسا نیوز - آرتور ملو که با ترکیب بارسا همراه دی یانگ بسیار هماهنگ شده بود به دلایل نامعلومی به دلیل مصدومیت چندین بازی بارسا از جمله بازی امروز را از دست داده است و باعث نگرانی های زیادی برای این بازیکن از سوی باشگاه و حتی هواداران شده است.

 

طبق گزارش TV3 آرتور ملو با مصدومیت مواجه شد و باشگاه بارسلونا هم دلیل اصلی این مصدومیت را اعلام نکرد و همین باعث ایجاد شایعات فراوانی در این باره شد حتی شایعه بیماری STD هم یکی از احتمالات بود.

طبق این گزارش آرتور ملو بعد از دیدار بارسا و اتلتیک مادرید و بعد از بازی با لگانس همراه نتو دروازه بان دوم بارسلونا به اسنوبرد در ایستگاه آندورران در "گراندولا " ( station of Grau Roig (Grandvalira) رفته بودند.

ورزش اسنوبرد با فوتبال در تضاد است و نباید باهم انجام شود چون باعث فتق ورزشی میشود. و حالا آرتور ملو دچار این بیماری شده. 

دوره این بیماری 10 روزه است و باید با دارو های خاص و یخ مراقبت شود. باید ببینیم که آیا آرتور ملو به دیدار مقابل رئال مادرید می رسد یا خیر.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۳۳ ۲
فتق و واریکوسل رو عمل کنه باز هم عود میکنه
محمدگیااان
محمدگیااان (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۱۹ ۳
مثل من که عود کرد والیبال رو گذاشتم کنار به کلی
فرنکی
فرنکی (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۳۵ ۱
معمولا اکثر باشگاه های اروپا موقع بستن قرارداد با بازیکناشون ، بندی قرار می دن که اونا رو از انجام ورزش هایی که برای فوتبالیست ها خطرناکه منع می کنن و در صورت نقض این بند ، باشگاه جریمه های سنگینی از بازیکن می گیره . برای مثال طبق قرارداد امباپه با پی اس جی نمیتونه تا زمان حضورش در پی اس جی نمیتونه فعالیت های خطرناکی مث اسکی و اسنوبرد رو انجام بده ، یا رونالدو هم تا وقتی تو رئال بود حق نداشت از جت اسکی استفاده کنه ، حالا من نمی دونم چرا بارسا همچین بندی تو قرارداد بازیکناش نذاشته
محمدگیااان
محمدگیااان (شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸)
۱۸ ۱
یادتونه اون سری گفتم فتق داره؟؟؟
مصطفی
مصطفی (یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸)
۹ ۰
شانسم نداریم ،ملت از دست و پا مصدوم میشم بازیکن اصلی تیم ما از خایه...
کلش کن
کلش کن (یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸)
۰ ۰
توی فتق روده طرف وارد کیسه بیضه میشه و دهن یارو عملا صاف میشه. یعنی الان روده های آرتور توی تخماشن.