داغ ترین ها : بارسلونا و ویکتوریا پلزن , بارسلونا و بایرن مونیخ , بارسلونا و اینترمیلان , لیگ قهرمانان اروپا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۳ ۰ الچه
پایان : باز هم لواندوفسکی !
0

بیلد؛ جاناتان مدافع میانی مدنظر فرناندز !

جاناتان تاه - Jonathan Tah
ما در شبکه های اجتماعی :
جاناتان تاه
کد خبر : 72073  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
بارسلونا خواهان جذب مدافع 21 ساله لورکوزن است !

اختصاصی بارسا نیوز - بارسلونا خواهان جذب جاناتان تاه شده است.

 

طبق گزارش موندو، هدف سران باشگاه بارسلونا بهبود تیم فعلی در پست های مختلف است و احتمال دارد در زمستان  و تابستان آینده خرید هایی صورت بگیرد. جرارد پیکه ، ماسکرانو ، اومتیتی و ورمالن تنها مدافعین میانی باشگاه بارسلونا هستند. از کشور آلمان خبر میرسد که بارسلونا وضعیت مدافع 21 ساله باشگاه لورکوزن یوناتان تا را برای تقویت خط دفاعی خود زیر نظر گرفته است.

 

بارسلونا میخواهند مدافعین جوانی را جانشین بازیکنانی چون توماس ورمالن و خاویر ماسکرانو کند. رابرت فرناندز یکی از مدیران باشگاه بارسلونا بسیاری از استعداد های جوان را در این چند سال زیر نظر گرفته گفته میشود که هدف بارسلونا تقویت خط دفاعی خواهد بود.

 

به نقل از بیلد آلمان، فرناندز وضعیت یوناتان تا از باشگاه بایرن لورکوزن را به شدت زیر نظر گرفته است. جاناتان تاه مدافع میانی ، 21 ساله ، فیزیک مناسب ، سریع و توانا بودن در حمل توپ از نکات مهم این بازیکن است. او بازیکنی است که 92.9 درصد دقت پاس هایش اعلام شده و 1.94 سانتی متر هم قد دارد. باشگاه لورکوزن در سال های گذشته وی را با مبلغ 7.5 میلیون یورو جذب کرده بود. بند هایی در قرارداد وی وجود دارد که باشگا های اروپایی میتوانند با 25 میلیون یورو وی را جذب کنند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
(پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶)
۱۴ ۴
این از اون یری مینا خیلی بهتره
اون کنده دیدم بارها جا مونده از مهاجمای حریف
فرانک جی آندروود
فرانک جی آندروود (پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶)
۱۳ ۲
باید بگم درصد 92 پاس صحیچ برا ی مدافع اصلن عالی نیست،اما اگ تو فرستادن پاسای قطری و هوایی مهارت داشته باشه حتما باید جذبش کنن چرا ک با رفتن ماسچرانو ی مدافع با ارسال پاس بلند لازم داریم گر چ اولویت باید با آکادمی باشه.
پسران دیوانه(اولترای بارسایی)
پسران دیوانه(اولترای بارسایی) (جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶)
۱ ۱
شما یک دفاع وسط با کیفیت که بتونه در مواقع لزوم قابل اطمینان ظاهر بشه نام ببر؟