داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

والنسیا ۲ ۰ بارسلونا
اولین شکست کیکه ستین !
1

داستان جالب پیوستن ویا به بارسا!

داستان جالب پیوستن ویا به بارسا!
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 49617  |   زمان ارسال : شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵  |   نویسنده : محمد مهدی اشرف  |  

اختصاصی/داوید ویا ستاره سال های نچندان دور بارسا که در سال 2010 با مبلغ نزدیک به 40 میلیون یورو به بارسا پیوست چندی پیش ار داستان جالب پیوستنش به بارسا پرده برداشت.

او گفت:لحظه مهم انتقال من به بارسا زمانی بود که گواردیلا با من تماس گرفت و گفت من تو را در تیمم میخواهم وبرای من توضیح داد در کجای زمین باید به میدان بروم.سپس تلفن را قطع کردم و به نزد مدیر برنامه هایم رفتم و گفتم من میخواهم برای بارسا به میدان بروم, مبلغ قرارداد و حقوق من هیچ اهمیتی ندارد!


برچسب ها: بارساویا
حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مریدا
مریدا (شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵)
۳۶ ۱
عزیزم دلم برای بازیاش تنگیده(((
فراتر از یک باشگاه
فراتر از یک باشگاه (شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵)
۳۲ ۲
لعنت به اون بازیکن عربی که تورو ازمون گرفت ال گواخه عزیز : ((
اا   SyS  اا
اا SyS اا (شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵)
۱۶ ۰
بارسایی با تعصب به این میگن...!!!
کاتالونیایی واقعی به این میگن...!!!
عشق بارسا ب آدم همچین کاری میکونه...!!!
هکتور
هکتور (دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵)
۲ ۰
به خدا قسم داوید ویا یه اسطوره بود
جدیدترین ها
آرتتا خطاب به بارسا : من ۱۰۰ درصد اوبامیانگ را میخواهم ! فعالیت بعدی بارسا در بازار نقل و انتقالات ممکن است بازهم فروش یک بازیکن باشد ! در فاصله ۷۲ ساعت تا پایان نقل و انتقالات زمستانی : نگاهی به آخرین گزینه های بارسا برای جانشینی سوارز بعد از قطع مذاکرات بارسا و والنسیا تیم آرسنال قیمت اوبامیانگ را تعیین کرد ! در مذاکرات بارسا و والنسیا چه گذشت ؟ : یونایتد بلای جان بارسا شد ! اقدام جالب ستین در تمرینات یک شنبه : او اشتباهات بازیکنان را با یک روش خاص به آن ها نشان داد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا ( بخش دوم ) : سوارز بخواهد تمدید میکنیم / پروژه نوکمپ جدید بزودی شروع خواهد شد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا : درباره نیمار فعلا تصمیمی نگرفته ایم / قرارداد مسی باید تمدید شود ! انتقال آبل رویز به اسپورتینگ امروز نهایی میشود جنب و جوش برای رودریگو مورنو ( عکس ) ویژه نقل و انتقالات : نام های زیاد برای پُست مهاجم , شرایط باشگاه و مذاکرات دشوار ! رودریگو نه ( عکس )
مشاهده موارد بیشتر...