بارسلونااسپانیاانگلیسآرژانتینیورو 2024کوپا آمریکا 2024
داغ تــرین ها#یورو_2024#کوپا_آمریکااسپانیااسپانیا-انگلیسانگلیس
آخرین بازمانده غیر اسپانیایی از رئال در یورو ۲۰۲۴
رئالی ها دست به دعا شدن برای پیروزی انگلیس دریورو و کلمبیا در کوپا آمریکا 😉
پیش بینی هوش مصنوعی از برندگان توپ طلا در چند سال آینده 🙂
هر آدم با شعوری که میره رئال بی شعوری یاد می گیره. یکی از یکی وحشی تر و بی شعور تر...
فکر کنید در نهایت یا دورتموند یا پاریس قهرمان بشن 😉
چه جوابی بهتر از این تصویر به تمسخر بعضی آدمای بی منطق..... تصویر مسی در فرودگاه هنگ کنگ
نتیجه اینترمیامی و النصر نشون داد که اینترمیامی بدون مسی هیچی نیست ولی النصر بدون کریس تیم قوی هست.
کریس : جوایز توپ طلا و د بست فاقد اهمیت و اعتبار هستند . ما باید کل فصل را آنالیز کنیم. به این معنی نیست که مسی یا هالند یا حتی امباپی لیاقت این جایزه را نداشت، من دیگر به این جوایز اعتقادی ندارم.

این به این دلیل نیست که من در گلوب ساکر برنده شدم، اما اینها حقایق هستند، اعداد وجود دارند و فریب نمی دهند. او به رکورد گفت: "اما حقیقت این است که من تمرکز کردم و دوران خوبی را در النصر سپری کردم، به همین دلیل 54 گل به ثمر رساندم.".🤐🤐. کریس این همه حسادت از کجا میاد واقعا. یه پیرمرد حسود خیلی ضایعه
رسانه ها ی مخالف مسی جدیدا چه جوی راه انداختن....خیلی جالبه در مورد زدن هوادارای آرژانتینی، رسانه های مخالف مسی هیچ صحبتی نمی کنن بعد که هوادارا به نشانه اعتراض به صفحه رودریگو می رن و جوابش رو می دن سریع بحث نژاد پرستی رو پیش می کشن یکی نیست بگه یه سفید پوست رو بزنن نژادپرستی نیست ولی همین که جواب توهین یه سیاه پوست رو می دن نژادپرستیه؟؟؟؟؟
ژاوی در نشست خبری بعد از بازی گفت: من شک ندارم که انتقادات خبرنگاران روی تیم تأثیر می‌گذارد. این اتفاق برای من به عنوان یک بازیکن افتاد و اکنون می‌توانم دوباره آن را ببینم. یک موج عظیم منفی در اطراف تیم وجود دارد که به ما آسیب می‌رساند. این وضعیت باید تمام شود.

انتقادها روی من تاثیر نمی‌گذارد، روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد. من می‌توانم آن را در چهره‌شان ببینم. مردم می‌گفتند من سرطان بارسا هستم و حالا به عنوان سرمربی اینجا نشسته‌ام.
مسی در جواب منتقدها و فشاری شدن کریس و کریس فنا برای گرفتن توپ طلای هشتم پروفایل اینستاش رو با عکس توپ طلا تغییر داد هر چند که گرفتن این توپ اصلا براش مهم نبود
عربستان میزبان جام جهانی ۲۰۳۴ اعلام شد
مسی بی نهایت است LM⁸ 👑
او در نشست خبری پس از بازی خود گفت: ما 60 دقیقه واقعا خوب داشتیم و یک گل زدیم. مادرید 20 دقیقه خوب داشت و دو گل زد.

اما فوتبال همین است، اگر گل دوم را نزنید... ما به پنج یا شش موقعیت برای زدن گل نیاز داریم. آن ها با سه موقعیت آن دو گل را می زنند این فوتبال است و آن مادرید است.
گوندوگان در مصاحبه با تلوزیون لالیگا گفت نحوه واکنش بارسا به شکست نشان دهنده مشکلاتی است که اگر بخواهند برای قهرمانی در این فصل رقابت کنند، با آن مواجه خواهند شد. او گفت انتظار داشتم عصبانیت بیشتری را به جای ناامیدی در چهره بازیکنان در رختکن می دیدم.وقتی می توانستیم در چنین بازی بزرگی بهتر عمل کنیم و نتیجه بهتری بگیریم.
واقعا که توپ طلا برازنده مسی هست
تیم ایران اگه به تیم مقابل نبازه قطعا از خودی می بازه که الان هم این طور شد . یکی به خاطر چمن دیگری هم به خاطر سیاست. خانه از پای بست ویران است
واقعا شانس که می گن اسمش رئاله
اونو چه جوری با اطمینان ۱۰۰ افشین پیروانی گفت پنالتی . آفساید که خیلی واضح بود
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.