رسمی: اعلام اسامی نامزدهای جایزه د بست فیفا
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان
سنجاق شده
دوستان لطفاً از امکان #گزارش_تخلف به صورت صحیح، منطقی و اخلاقی استفاده کنید.
کسانی که چند بار گزارش اشتباه و نامعقول بدند امکان داره مسدود بشند.
منتها اگر توییتی واقعاً خلاف قوانین بود، حتماً گزارش کنید که حذف بشه. به امکانی هم که هست اینه که اگه یک توییت به صورت پی‌درپی توسط کاربرا گزارش بشه، به صورت اتوماتیک حذف میشه، پس از گزارش تخلف غافل نباشیم.
دل، از غم تو حال خرابی دارد
جان هم ز فراقت اضطرابی دارد
گفتی که مرا به خواب خواهی دیدن
این را به کسی بگو که خوابی دارد
#طغرای_مشهدی
دسترسی به محتوای مورد نظر امکان پذیر نیست. ممکن است این محتوا حذف شده باشد یا به دلایلی برای شما قابل نمایش نباشد.
توطئه نکنید، فکر کودتا هم نباشید.
ممنون
می‌تونید انگشت مبارکتون رو روی دکمه بیشتر نگه دارید و open link in new tab رو بزنید. بعدش آدرس صفحه رو ویرایش کنید و به جای صفحه 3 برید صفحه 10 مثلاً و دیگه لازم نمیشه یکی یکی صفحات رو باز کنید تا به صفحه آخر برسید.
دسترسی به محتوای مورد نظر امکان پذیر نیست. ممکن است این محتوا حذف شده باشد یا به دلایلی برای شما قابل نمایش نباشد.
باز یه کاربر جدید اومد، یه عده از خود بی‌خود شدند 😐
سرتون به کار خودتون باشه، اینکه از کجا اومده، طرفدار چه تیمیه، چه توییتی می‌زنه و... ربطی به شما نداره. اگر کاری خلاف قوانین کرد گزارش بزنید، اگر نه کاری نکنید که باعث مسدودیت خودتون بشه. گزارش تخلف اشتباه هم بزنید، برخورد میشه باهاتون.
یه دقیقه و دو دقیقه نداره، فحش بدید، سیاسی بنویسید یا از الفاظ رکیک استفاده کنید، تهش مسدودیته.

پ.ن1: توییت‌های حذف شده‌تون هم برای مدیران قابل مشاهده است.
پ.ن2: ما هم انگلیسی بلدیم.
#همزیستی_مسالمت‌آمیز
قرار نیست حتماً قانون بذاریم و محدود کنیم، یه چیزی به نام #اخلاقیات هست که بالاتر از قانونه. چرت و پرت نوشتن کلاً خلاف قانون نیست، اما همه کاربرها در طول روز رعایت می‌کنند، این چیزی فراتر از قانونه که در حیطه اخلاق قرار می‌گیره.
بارسانیوز یه جامعه کوچیکه که می‌تونیم همزیستی مسالمت‌آمیز رو تمرین کنیم توش تا آماده وارد شدن به جامعه بشیم، نه که از همینجا تمرین کنیم برای بداخلاقی و آزار اذیت و زد و خورد.
فکر کنید بهش...
حرفا و دعواهای سایت‌های دیگه رو اینجا مطرح نکنید، ما محدودیتی برا لینک سایت‌های دیگه نذاشتیم، اما اگه قرار بشه هی حاشیه‌سازی کنید، امکان ارسال لینک بقیه سایت‌ها رو محدود می‌کنیم.
یکی دو ماه قبل چند تا کاربر جدید اومدن سایت و یه سری از کاربرای قدیمی اذیتشون کردند و فحاشی و اینا و خب با شناختی که از من دارید نگفته می‌دونید که مسدود شدند. امشب هم انگار همون اتفاق تکرار شده...
می شود طومارِ عمرش طی به اندک فرصتی
هر تهی مغزی که گوید چون قلم بسیار حرف
#صائب‌تبریزی
ای جانم عمو چند سالته؟
امیرمحمد بارسایی @amirmohammadshafieifcb
پنجشنبه 9 شهریور 1402
ما با سعید شوخی داریم😎
کاربر "پابلو #گوسفندیرا شیر گوجه" فیک زد برا علی سنگی، منم تذکر دادم که بیا اعلام کن تا مسدود نشدی. بعدم در پاسخ به خود علی سگنی گفتم بهش بگو اینجا #گوسفندسرا نیست که بفهمه می‌دونم کار کی بوده. این وسط یه آدم فضول میاد تا فیها خالدون گفتگوی بین دو نفر پایین میره و پاسخی که با هدف مشخصی برای کاربر مشخصی ارسال شده بود رو کوت می‌کنه و بقیه هم سریع گارد می‌گیرند، بدون اینکه بدونن چی به چیه، در حالی که توی توییت بعدی هم گفته بودم که یه کد دادم تا بدونن بلوف نمی‌زنم و می‌دونم کار کیه. البته که اون باهوشا فهمیدن منظور چیه. بهرحال کاربر خاطی مسدود شد، اما امان از اونای که همیشه سرشون تو کار بقیه بیشتر...
ببینید من می‌تونستم بی سر و صدا فرد خاطی رو مسدود کنم بره پی کارش، صرفاً می‌خوام هم خودش و هم بقیه بدونند ما هم دستمون تو کاره و اینطوری نیست که نفهمیم چی به چیه. یه کد هم دادم که طرف بفهمه بلوف نمی‌زنم و واقعاً می‌دونم کار کی بوده. بیا یه عذرخواهی بکن، جلوی مسدودیت اکانتت رو بگیر تا دیر نشده.
یکی فیک زد برا یکی دیگه و خدافظی کرد. خودش زود بیاد پی‌وی و اعلام کنه، وگرنه اکانت اصلیش مسدود میشه.
یکی فیک زد برا یکی دیگه و خدافظی کرد. خودش زود بیاد پی‌وی و اعلام کنه، وگرنه اکانت اصلیش مسدود میشه.
8 نفر از کاربران اکانتای فیکشون رو معرفی کردند و طبق قولی که داده بودیم، اکانت اصلیشون فعال موند و مسدود نشد.
شما هم اگه اکانت دوم و سوم و... دارید، الان وقتشه بگید تا اکانت اصلیتون مسدود نشه.
یادتونه یه قانونی داشتیم که هیشکی حق داشتن دو تا اکانت رو نداره؟ خواستم یادآوری کنم که اون قانون سرجاشه و وای از اون روزی که بشینم بررسی کنم کیا بیشتر از یک اکانت دارند، سیل مسدودیت راه میفته توی سایت. یادتونه که دفعه آخر 10 - 12 نفر کامل مسدود شدند؟ #تبصره: هر کی خودش بیاد پی‌وی اکانت‌های فیکش رو معرفی کنه، مثل دفعه پیش کاری به اکانت اصلیش نداریم و می‌تونه به فعالیتش ادامه بده، در غیر این صورت سلام کنید به لیست سیاه. همچنین قرض دادن اکانت به بقیه هم باعث مسدودیتتون خواهدشد، مخصوصاً اگه به کاربری قرض بدید که مسدود یا محدود شده، همین امشب یه نفر سر این قضیه مسدود شد.
یادتونه یه قانونی داشتیم که هیشکی حق داشتن دو تا اکانت رو نداره؟ خواستم یادآوری کنم که اون قانون سرجاشه و وای از اون روزی که بشینم بررسی کنم کیا بیشتر از یک اکانت دارند، سیل مسدودیت راه میفته توی سایت. یادتونه که دفعه آخر 10 - 12 نفر کامل مسدود شدند؟

#تبصره: هر کی خودش بیاد پی‌وی اکانت‌های فیکش رو معرفی کنه، مثل دفعه پیش کاری به اکانت اصلیش نداریم و می‌تونه به فعالیتش ادامه بده، در غیر این صورت سلام کنید به لیست سیاه.

همچنین قرض دادن اکانت به بقیه هم باعث مسدودیتتون خواهدشد، مخصوصاً اگه به کاربری قرض بدید که مسدود یا محدود شده، همین امشب یه نفر سر این قضیه مسدود شد.
اما بعد...
درباره هک شدن و اینکه چطور میشه هک شد:
1. طرف به گوشیتون دسترسی داشته باشه (حالا چه به صورت فیزیکی و چه به واسطه بدافزار) و از این طریق بتونه وارد اکانتتون بشه.
راه حل: گوشیتون رو در اختیار کسی نذارید و قبل از نصب کردن هر اپی از امن بودنش مطمئن بشید و دسترسی‌هایی هم که ازتون می‌گیره رو چک کنید.

2. رمز عبورتون رو در اختیار کس دیگه‌ای قرار بدید.
راه حل: رمز عبورتون رو در اختیار کس دیگه‌ای قرار ندید.

3. رمزعبورتون به حدی ساده باشه که بشه حدس زد چیه. مثلاً تاریخ تولد یا شماره موبایل یا کد ملی یا ترکبی از اینا و یا مثلاً 123456789 و قس علی هذا
راه حل: رمز عبور قوی انتخاب کنید، یک عبارت بی بیشتر...
احساس با نمک بودن نکنید و یاد بگیرید با هر چیزی شوخی نکنید، همچین اعترافی می‌تونه علاوه بر مسدودیت، پیگرد قانونی هم به دنبال داشته باشه.
احساس با نمک بودن نکنید و یاد بگیرید با هر چیزی شوخی نکنید، همچین اعترافی می‌تونه علاوه بر مسدودیت، پیگرد قانونی هم به دنبال داشته باشه.
۸ ابدی خودمسدودی @iniesta-2010
سه شنبه 7 شهریور 1402
من هکش کرده بودم🗿
قبلنا توییت‌های مربوط به بازی رو در دیدگاه‌های همون بازی ارسال می‌کردیم، الان اونطوری نیست دیگه انگار 🤕
صبر بر زخم زبان کن اگر از اهل دلی
غنچه را در بغل خار نهان می‌دارند
#صائب_تبريزی
شوخی می‌کنید بین خودتون باشه، باعث ناراحتی، یا اذیت و آزار یا خجالت کاربرای دیگه سایت بشه، مسدود میشید. مخصوصاً اگه بحث جنسیتی پیش بیاد.
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.