داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , آنتوان گریزمان , نیمار جونیور , فیلیپه کوتینیو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
6

رای ۸۰ درصدی هواداران پاریس برای رابیو

آدرین رابیو - Adrien Rabiot
Xبستن
...
آدرین رابیو
کد خبر : 86574  |   زمان ارسال : جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
سود دوطرفه

اختصاصی بارسانیوز - طبق گزارش Le10Sport فرانسه و طی یک نظرسنجی صورت گرفته، 80 درصد از هواداران پاری سن ژرمن به خروج زمستانی آدرین رابیو رای داده اند بازیکنی که در حال حاض مورد تحریم باشگاه بابت بازی نکردن تا انتهای فصل قرار گرفته است.

 

آدرین رابیو که پس از امتناع از تمدید قرارداد مورد خشم ناصر الخلیفی و باشگاه پاری سن ژرمن قرار گرفتهف هنوز با هچ باشگاهی به توافق نرسیده است و مدیران بارسلونا نیز در انتظار سفر مادر او جهت انجام مذاکرات به سر می برند.

 

اخیرا بایرن مونیخ برای جذب زمستانی رابیو وارد عمل شده که پاری سن ژرمن نیز حاضر به فروش زمستانی او برای جلوگیری کردن از خروج رایگان او می باشد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۱ ۲
فقط دوست دارم ببینم تکلیفش چی ميشه همین
شادمهر12345
شادمهر12345 (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۷ ۳۴
من به عنوان یه جوان 30 ساله که خودم از دانشگاه صنعتی شریف اومدم دانشگاه بارسلونا درس بخونم. و 7 ساله تمام بازی های بارسلونا رو تو نیوکمپ دیدم بگم تیم ما از فلسفش دور شد و شده باشگاه خریدار هیچ هدفی برای خرید نداره همین طوری فقط خرید می کنه
آخرین نظرات مطالب دیگر