پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

بوسکتس : امروز یا بعد از جام جهانی درباره بازنشستگی صحبت نمیکنم ; بحثی با لاپورتا و ژاوی در این خصوص نشد

کد خبر : 126655  |  زمان ارسال : سه شنبه 1 آذر 1401
چرا نتوانیم با این تیم قهرمان جام جهانی شویم ؟

در حالی که اسپانیا قرار است فردا رقابت های خود در جام جهانی 2022 را آغاز کند، سرجیو بوسکتس کاپیتان لاروخا با MARCA گفتگو کرد و در طی آن درباره موضوعات بی شماری از آینده خود در بارسلونا تا احتمال بازنشستگی از فوتبال بین المللی صحبت کرد. .

 

بوسکتس در مورد حضور در چهارمین جام جهانی خود گفت:

نمی‌توانستم چنین چیزی را تصور کنم. آرزو داشتم بتوانم با تیم ملی در جام جهانی بازی کنم. من خیلی جوان و در سن 21 سالگی به آفریقای جنوبی رفتم و به بهترین نحو انجام شد. من در کنارم هم تیمی هایی بودم که از تلویزیون آن ها را  تماشا می کردم و آنها برای من الگو  بودند. حالا من خودم در آن طرف هستم، در چهارمین جام جهانی ام، اما رویایم همان است.

 

کاپیتان اسپانیا و بارسلونا در پاسخ به این سوال که آیا او همچنان رویای قهرمانی مجدد در جام جهانی را در سر می پروراند، پاسخ داد:

البته که بله ! اولاً، چون من آدم بسیار مثبتی هستم. اما بیش از همه به این دلیل که من به گروه، به کاری که تیم انجام می دهد، به مربی اعتقاد دارم. چرا نباید تا آخر بجنگیم؟

 

بوسکتس با تجربه ترین بازیکن تیم در حال حاضر است که جوانان با استعداد زیادی دارد. این بازیکن 34 ساله در مورد اینکه چه حسی دارد که یک چهره ارشد در رختکن است، گفت:

[می‌خندد] به بسیاری از مردم می‌گویم که وقتی در خانه هستم با بچه‌هایم هستم و وقتی اینجا می‌آیم و باید ارتباط را قطع کنم، ولی حتی بدتر میشود . این قانون فوتبال است حالا من کهنه کارترین، کاپیتان هستم. احساسی که دارم این است که به گروه بزرگی تعلق دارم که همه دوست دارند بخشی از آن باشند. ما تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین کار را انجام دهیم.

 

 

بوسکتس در مورد اینکه باید استعدادهای جوانی مانند پدری، گاوی و نیکو ویلیامز را در اردوی تیم ملی راهنمایی کند، گفت:

بیشتر گاوی! کمتر به بقیه . این چیزی است که در مورد جوانی وجود دارد. آنها ممکن است بیشتر شوخی کنند، اما وقتی مسئله آمدن به زمین به میان می آید ، همه به حرف بزرگ‌ترها گوش می‌دهند.

 

 

او در خصوص گاوی گفت :

"او خیلی پر جنب و جوش است. من خوش شانس هستم که او در تیم من حضور دارد. هیچ کس او را برای شخصیت و شدت بازیش نمیتواند شکست دهد. او چیزهای بسیار خوبی برای تیم دارد و چیزهای دیگر را باید اصلاح کند. درچنین  سنی .  چیزهایی را تصور کنید که او می تواند به کارنامه خود اضافه کند."

 

بوسکتس در مورد اینکه اگر او مقابل این جوان 18 ساله قرار میگرفت ، گفت:

"بله، ما متفاوت هستیم. وقتی چنین حریفی دارید، کاری که باید انجام دهید این است که به دنبال نقاط قوت خود و نقاط ضعفی باشید که ممکن است داشته باشد."

 

بوسکتس با انتقال از یک بازیکن جوان بارسلونا به جوان دیگر، در مورد آنسو فاتی صحبت کرد که چند سال گذشته را به دلیل مصدومیت سپری کرده است، اما در تیم اسپانیا برای جام جهانی حضور دارد.

من فکر می کنم او خیلی خوب کار می کند. قرار گرفتن در لیست جام جهانی یک تقویت و کمک فوق العاده بود. او آنقدر که می خواست در بارسا بازی نمی کند.  او از یک مصدومیت طولانی می آید و دوران انطباق را پشت سر می گذارد. فاتی آماده است خیلی بیشتر بازی کند. امیدوارم او در سطح خودش باشد، زیرا او بازیکن متفاوتی است و می تواند به ما کمک زیادی کند.»

 

بوسکتس در مورد اینکه آیا آنسو به دلیل مصدومیت  آسیب دیده است یا خیر، گفت:

او برای مدت طولانی از پویایی تیم خارج بود. فقط او می داند که در آن مرحله چه رنجی کشیده است. کمک نکردن بدترین چیز برای یک بازیکن است. اما من مطمئن هستم که این مشکلات او را قوی‌تر خواهند کرد. اما این مربوط به گذشته است، که دیگر وجود ندارد، فقط حال و آینده وجود دارد. و او به ما کمک زیادی خواهد کرد.

 

بوسکتس همچنین به نظر می رسد تایید کرده است که این آخرین جام جهانی او خواهد بود، ک

خب، به نظر می رسد. چهار سال دیگر، من به اندازه کافی بزرگ خواهم شد. اما من به این موضوع فکر نمی کنم، فقط به رویای که دارم، برای کمک به تیم ملی فکر می کنم. فکر می‌کنم می‌توانیم تیم قهرمان گذشته باشیم که شکست دادن آن بسیار دشوار است. سایر تیم های ملی مقابل اسپانیا رنج می برند. امیدوارم بتوانیم برای رسیدن به هدفمان خوب باشیم. این چهارمین جام جهانی من است، اما هیجان همان است که در آفریقای جنوبی بود.

 

این هافبک همچنین به نزدیک بودن بازنشستگی از فوتبال بین المللی اشاره کرد و گفت:

در حال حاضر این فصل هنوز باقی مانده ام . من الان یا زمانی که جام جهانی تمام شود تصمیمی نمی‌گیرم، اما همانطور که در مصاحبه‌ای که قبل از مسابقات قهرمانی اروپا انجام دادیم، به شما گفتم، این کار ( بازنشستگی ) نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود.

 

بوسکتس در مورد انتقادهایی که از سوی برخی از طرفدارانش که ادعا می کنند سرعتش کم شده است،  می گوید:

وقتی در خط مقدم، در کانون توجه دائمی، در تیم ملی و در بارسلونا هستید، این یک امر عادی است.  بخصوص وقتی در یک بازی برنده هم نمیشوید من اولین کسی هستم که از خودم بسیار  انتقاد میکنم . من هرگز بازیکن سریعی نبودم، برعکس. اما من احساس خیلی خوبی دارم. پیش از این چیزی که من می خواهم این است که از خودم لذت ببرم و این بحث ها برای کسانی است که باید اینطور بحث ها را داشته باشند ( اشاره به خبرنگار و کارشناسان )

 

 

گمانه زنی های زیادی در مورد آینده بوسکتس وجود دارد و قرارداد او در پایان فصل به پایان می رسد. گزارش های اخیر حتی حاکی از آن بود که این بازیکن 34 ساله در ژانویه پیشنهاد جدایی از باشگاه را داده بود، اما ژاوی این ایده را رد کرد.

 

بوسکتس در پاسخ به این ادعاها گفت که چنین بحثی در کار نبوده و گفت:

من با مربی و رئیس  زیاد صحبت می کنم. دوست دارم احساس مفید بودن کنم نه اینکه مشکل ساز باشم. اما این مورد بحث نشده است، من چیز خاصی را مطرح نکردم.

 

کاپیتان بارسلونا و اسپانیا در مورد مدعی های خود برای جام جهانی گفت:

برزیل و آرژانتین بسیار قوی هستند و افراد فوق‌العاده‌ای دارند و این چیزی است که در زمان‌های خاص کمک می‌کند. اما تیم های زیادی هستند که در فرم خوبی هستند. خیلی چیزها روی جام جهانی تاثیر می گذارد. اما ما نباید انرژی زیادی را صرف این موضوع کنیم. ما باید روی خودمان تمرکز کنیم، روی بازی بعدی تمرکز کنیم . ما در چند تورنمنت اخیر دیدیم که تعیین یک مسیر ممکن ( صرفا صعود )  هیچ فایده ای ندارد. آنچه مهم است کاستاریکا و گروهی است که کاملا قوی هستند .

امیدوارم قبل از مرگ بازنشستگی تورو ببینم فقط...ی زمانی خوب بودی الان در بهترین حالت دو فصله ک تموم شدی
قشنگ صفحه پاشو باز کرده چقدر طولانی بود مصاحبه
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.