داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

سوارز: از جرارد خواستم که از کوتینیوی خجالتی مراقبت کند !

لوئیس سوارز - Luis Suarez - کوتینیو
Xبستن
...
لوئیس سوارز و فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 76275  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
لوئیس سوارز حامی کوتینیو

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، در نسخه جدید مجله بارسلونا صحبت های لوئیس سوارز درخصوص فیلیپه کوتینیو از بخش های خواندنی آن است.

 

لوئیس سوارز درخصوص فیلیپه کوتینیو و درخواست خود از جرارد به هنگام جدایی از این تیم گفت:

من فیلیپه را در ژانویه 2013 دیدم. زمانی که به لیورپول آمده بود خیلی جوان بود. او در شرایطی از اینتر به لیورپول آمده بود که بازی های زیادی نداشت و به دلیل مصدومیت نتوانست در آنجا به صورت منظم بازی کند. اما در لیورپول سرمربی تیم مشخص کرده بود که می خواهد او را به تم اصلی اضافه کند که درنهایت نیز همین گونه هم شد.

 

ما گروه خوبی در رختکن لیورپول به همراه لوکاس لیوا، سباستین و فیلیپه داشتیم و همسران ما نیز ارتباط خوبی با هم داشتند. ما شام با هم بیرون می رفتیم.

 

وقتی که به بارسلونا امدم از استیون جرارد خواستم که از کوتینیو مراقبت کند اما او نیز به ایالات متحده رفت و فیلیپه مجبور بود تا شخصا مسئولیت خودش را برعهده بگیرد.

 

فیلیپه خیلی خجالتی بود اما وقتی که وارد زمین می شد به کلی دگرگون ی شد . کوتینیو شخصیتی آرام و بااعتماد به نفس دارد و من حالا تغییر او را با بزرگ شدنش به عنوان بچه ای که وارد انفیلد شده بود متوجه می شوم

 

من معتقدم که او چیزهای زیادی را برای بارسلونا به ارمغان خواهد آورد چون کیفیت زیادی دارد و از همان اولین بازی این را متوجه شدیم که چه شخصیتی دارد. می توانید حس خوب را در رختکن تیم نیز ببینید چون کیفیت هایش را بازیکنان تیم دوست دارند. ما برای این چنین بازیکنانی در بارسلونا احترام زیادی قائل هستیم.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سهراب بمانی(مسی+کوتی+بارسا)=حس زیبایی که همیشه دارم
واقعا کوتینیو عالی وحیف که کم بازی میکنه
مسی لاو
مسی لاو (جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶)
۳ ۰
الان بنظر من فقط باید کوتی فیکس بشه حیف ک‌نمیتونه تو لیگ قهرمانان بازی کنه وگرن بدجور تمیارو ب زانو ور میوردیم ی شالله یو سی ال بعدی
آخرین نظرات مطالب دیگر