داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

4

افت محسوس ریکی پویچ در ایبیزا !

افت محسوس ریکی پویچ در ایبیزا !
ما در شبکه های اجتماعی :
ریکی پویچ
کد خبر : 97393  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
افت محسوس کیفیت ریکی پویچ

اختصاصی بارسا نیوز - ریکی پویچ تبدیل به یک ستاره نو ظهور بارسلونا شده است او با درخش اخیر خود ثابت کرده است که لیاقت دقایق بیشتر را دارد اما گویا همین موضوع باعث یک چالش جدی برای او شده است.

 

طبق گزارش As ریکی پویچ در حال تبدیل شدن به یک سمبل در بارسلونا است او در سن 20 سالگی تبدیل به یکی از ارکان های اصلی شده است , اوضاع او در زمان والورده متفاوت تر از وضعیت کنونی بود , با تغییر سرمربی اوضاع او در بارسلونا کاملا تغییر کرد اعتماد کیکه ستین به او از ابتدا ورود این مربی کاملا مشخص بود  و با حضور در لیست و ترکیب بازی های بارسا تحت هدایت ستین این موضوع کاملا آشکار شده است.

 

او در بازی مقابل گرانادا 20 دقیقه پایانی را در ترکیب قرار گرفت و روی گل هم تاثیر زیادی داشت برای همین انتطارات از او در دیدار کوپا بیشتر و بیشتر شد , با اعلام ترکیب بارسلونا مقابل ایبیزا مشخص شد که ریکی در ابتدا در ترکیب است و رسانه ها و هواداران منتظر درخشش او بودند اما ریکی مقابل ایبیزا بازی بدی از خود به نمایش گذاشت.

 

ریکی مقابل ایبیزا خوب نبود او روی گل خوردن بارسلونا هم تاثیر داشت , در قسمتی از بازی و در جای که او باید به عقب برمیگشت دچار شک و تردید شد و همین موضوع باعث عقب افتادن او از بازیکن ایبیزا شد و در نهایت این تیم به گل دست یافت , مشخص است که ریکی پویچ هنوز به زمان نیاز دارد اما فشار های رسانه ای مانع از این کار می شوند.

 

کسی منکر استعداد ریکی پویچ در بارسا نیست او استعداد بازی و کیفیت لازم را دارد اما گویا تنها مشکل فشار رسانه ای است که فعلا باعث اعتماد به نفس بیش از حد به او و انتظار بالای مربی از او شده است !


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
دژمن(دیوار طلایی سابق)
دژمن(دیوار طلایی سابق) (پنجشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸)
۳۴ ۳
بازی دیشب جنگ بدنی بود نه ذهنی و فکر میکنم فرصت خوبی واسه قضاوت نباشه مخصوصا با اظهار نظر رسانه معاند
توحیدعباسی
توحیدعباسی (پنجشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸)
۲۳ ۱
دیشب میدان ایبیزا افتضاح بود و هم اونا وحشیانه بازی میکردن اصن همه چی افتضاح بود امیدوارم تو ترکیب قرار بگیره نیم دوم وارد زمین بشه کم کم تجربه کسب کنه
اف سی بارسلون
اف سی بارسلون (پنجشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸)
۸ ۱
این که ریکی بازیکن خوبیه توش شکی نیست اما.کم تجربس.بارسا تو سی ال و لالیگا با تیمای سختی بازی داره.اگه هم دقت کرده باشید اکقر این تیم ها جلوی بارسلونا که میشه گفت تقریبا پرس کردن ضعیفی داره با پاس کاری یا از میانه میدان یا از دروازه به راحتی از خط هافبک عبور میکنن دفاع بارسلونا هم که خودتون بهتر از من وضعشو میدونید.فشار رسانه ها و کم تجربگیش یکم آزارش میده.برای همین بهتره که تو بازی های حساس کمتر ازش استفاده بشه چون به خاطر استعدادش توقع ازش بالاست.
کاتالیزاسیوم
کاتالیزاسیوم (پنجشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸)
۲۴ ۸
هر بازیکنی کنار راکیتیچ قرار بگیرد به طور خودکار لول بازیش نصف میشه ، باید کنار بزرگانی چون بوسکتس مورد سنجش قرار گیرد .
بارسا_1995
بارسا_1995 (پنجشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸)
۱۸ ۱
یکم فیکس بودن براش زوده تا روی قدرت بدنیش کار کنه
این که یه بازی ازش قهرمان بسازن و یه بازی بکوبوننش کار رسانه هاست
فقط دنبال تیتر ها و خبرای لایک خور هستن
میلاد بارسا
میلاد بارسا (پنجشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸)
۱۴ ۳
فقط فقط نیاز به زمان داره
دیروز تیم کلا افتضاح بود نه یه بازیکن

بعد رااکیتیچ این همه ریده به تیم ولی هیچ رسانه ای ازش انتقاد نمکنه
واقعا عجیبه
دکتر محمد
دکتر محمد (پنجشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸)
۲ ۱۸
ریکی باید بره آلمان یا انگلیس ی خورده بازی کنه اونوقت بیاد بارسا.الان زیاد کارایی برای بارسا نداره